Black Tiger

Datum: 
8. Srpen
Čas: 
19:00
Místo konání: 
U Terezské brány, Pivovar Moritz
Cena: 
Vstupné dobrovolné

BLACK TIGER jsou jednou z mála kapel v České republice, která se autorsky věnuje hudebnímu žánru AOR (“Adult Oriented Rock“).

Biografie

Kapela, která vznikla v roce 2010, spojila své síly s uznávaným italský kytaristou a producentem Mariem Percudanim, (Hardline, Hungryheart) a pod jeho vedením natočila během roku 2017 ve studiu Tanzan Music (Itálie) svoje debutové album. To vyšlo v říjnu 2018 celosvětově na značce Freemood/Tanzan Music.
Album obsahuje 10 původních skladeb, které se žánrově pohybují mezi AOR a melodickým hardrockem, s důrazem na silné melodie, bohaté aranže, energické kytary vhodně doplněné klávesami a jasný a silný zvuk.
Na desce se představilo i několik zajímavých zahraničních hostů, vedle Maria Percudaniho např. Dan Reed (Dan Reed Network), Josh Zighetti (Hungryheart), Giulio Garghentini nebo saxofonista Alessandro Moro.
Album získalo pozitivní hodnocení v mnoha prestižních časopisech, např. v „Rock Hard“, „Powerplay“, „Fireworks“ atd.

Kapela BLACK TIGER se již představila v klubech a na festivalech v České republice, Německu, Itálii, Polsku a na Slovensku a jako support vystupovala i s řadou významných zahraničních interpretů hrajících melodický hardrock/ AOR jako jsou House of Lords, Dan Reed, Pretty Maids, Hungryheart, Mike Tramp, Little Caesar, Michael Schenker atd.

Pozitivní recenze v prestižních zahraničních časopisech:

  • POWERPLAY (Vydání 165, Červen 2014, strana 66)
  • CLASSIC ROCK PRESENTS AOR (Vydání 12, Září 2014, strana 27)

Webové stránky

TATO AKCE JE FINANČNĚ PODPOROVÁNA STATUTÁRNÍM MĚSTEM OLOMOUC A OLOMOUCKÝM KRAJEM

Partneři

 

Zde může být vaše reklama...